ZO ČSOP Levrekův ostrov

Maluj a buď Blíž přírodě!

12.05.2016 12:51

V rámci programu NET4GAS Blíž přírodě probíhá v současné chvíli í - výtvarná soutěž Maluj a buď Blíž přírodě. Uzávěrka je do konce května 2016!

Malujte, tvořte a zasílejte své obrázky ze stezek a míst zpřístupněných v rámci akce Blíž přírodě .Jubilejní V. ročník výtvarné soutěže Maluj a buď Blíž přírodě o výlet pro celou třídu a dárky, které se hodí do přírody, je tu! Podrobné informace o soutěži a její pravidla hledej v sekci Soutěžte s námi!

 

Výtvarná soutěž 2016

Maluj a buď Blíž přírodě!

Jubilejní V. ročník výtvarné soutěže Maluj a buď Blíž přírodě o výlet pro celou třídu a dárky, které se hodí do přírody, je tu! Vezmi spolužáky, kamarády nebo rodiče na výlet, navštivte naučnou stezku, vyhlídku či ptačí pozorovatelnu Českého svazu ochránců přírody, která byla vybudována v rámci programu NET4GAS Blíž přírodě, a namaluj ji.

Výtvarná soutěž trvá od 2. 5. do 31. 5. 2016 a zapojit se do ní můžou děti předškolního a školního věku hned ve třech kategoriích:

  • děti předškolních tříd mateřských škol,
  • žáci 1. – 3. tříd základních škol,
  • žáci 4. – 6. tříd základních škol.

Výherce z každé kategorie získá předplatné časopisu Naše příroda, dárky do přírody a výlet pro celou svou třídu do nedaleké přírodní lokality či do záchranné stanice pro zvířata ČSOP.

Více informací najdeš v pravidlech soutěže. https://blizprirode.cz/cz/soutezte-nami/vytvarna-soutez-2016/

Vyhledávání

Kontakt

https://levrek-cz.webnode.cz/